Zabiegi

ESTE DUAL-RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

ZAAWANSOWANE URZĄDZENIE ESTE DUAL to innowacyjna metoda odmładzania skóry, redukcji rozstępów i blizn gwarantująca skuteczność dzięki połączeniu dwóch metod mezoterapii mikroigłowej i fal radiowych.Zabieg wywołuje minimalne uszkodzenia wierzchnich warstw skóry oraz mikrouszkodzenia termiczne w głębszych warstwach skóry uaktywniając w ten sposób procesy naprawcze w skórze.

EFEKTY ZABIEGÓW:

KRIOLIPOLIZA + FALA AKUSTYCZNA - ICE SHOCK

Połączenie kriolipolizy ( wymrażanie komórek tłuszczowych) w zaawansowanej technologii wykorzystującej elastyczne aplikatory z medyczną falą akustyczną bardzo skutecznie oddziaływuje na komórki tłuszczowe. Metoda zapewnia:

- redukcję tkanki tłuszczowej,

-likwidację cellulitu niezależnie od stopnia zaawansowania,

-modelowanie sylwetki,

- poprawę jędrności i jakości tkanek

 

 

BIO ELECTRO PEELING INNY NIŻ WSZYSTKIE! ELBLĄG

Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzone badaniami klinicznymi. Metoda została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność i technologię m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie. Na czym polega eksfoliacja falami radiowymi?

 • usuwa martwe komórki naskórka
 • następnie usuwa skeratynizowane komórki w rogowej warstwie naskórka przyspieszając proces odnowy skóry
 • peelinguje bez podrażnień i mikrouszkodzeń skóry
 • działa jak bariera przed patogenami zewnętrznymi i bakteriami

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZNY

Specjalnie dla Panów w salonie urody Abacosun przygotowaliśmy WYJĄTKOWĄ ofertę.

 ZABIEGI NA CIAŁO:

1.Zabieg stymulujący przemianę materii, detoksykujący i redukujący masę ciała  - TERAPIA KONTRASTAMI 

2. Walczymy z otyłością brzuszną poprzez rozbicie tkanki tłuszczowej oraz intensywną stymulację mięśni - ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

ZABIEGI NA TWARZ:

1. Leczymy męski trądzik - posiadamy najbardziej nowoczesny sprzęt medyczny na rynku europejskim!
   W zależności od stanu skóry dobieramy odpowiedni zabieg.

LIFTING DE LUXE

Zabieg intensywnie liftingujący, łączący kilka energii dla uzyskania jak najlepszych efektów. Podczas jednego zabiegu łączymy Peeling Kawitacyjny+ Bio Electro Peeling + Żelazko przeciwzmarszczkowe + Fala radiowa. Metoda zapewnia:

 • spłycenie zmarszczek
 • poprawę napięcia i gęstości skóry
 • zredukowanie opuchlizny i opadniętych powiek
 • intensywną regenerację,
 • podniesienie owalu

JAPOŃSKI LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY

Masaż kobido to japoński rytuał pielęgnacyjny, który wywodzi się z tradycji medycyny chińskiej.Jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą masazu manualnego, która ze względu na złożoność i  intensywność różnego rodzaju technik działa na głębokie warstwy skóry oraz mięśni twarzy.Po masażu skóra staje się napięta, wygładzona i elastyczna. Masaż kobido ze względu na imponujące efekty jest nazywany nie chirurgicznym liftingiem twarzy.
Zapraszamy na chwilę cudownego relaksu

Zespół Abacosun  

BABSKIE PIĄTKI I SOBOTY W ABACOSUN

Masz urodziny lub chciałabyś spędzić z przyjaciółkami miłe, weekendowe popołudnie? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zapraszamy do naszego SPA, w którym będziecie mogły poddać się intensywnym zabiegom odmładzającym i modelującym ciało z użyciem super nowoczesnej aparatury. W trakcie zabiegów gabinet będzie tylko do Waszej dyspozycji. Specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciółek przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru.

 

MEDYCZNA FALA AKUSTYCZNA- AWS MED

AWS MED COMPACT jest elektro-medeycznym urządzeniem do przeprowadzania zabiegów estetycznych i terapeutycznych, wykorzystujących fale uderzeniowe, generowane za pomocą specjalnego aplikatora. Generowane przez urządzenie AWS MED COMPACT fale uderzeniowe są falami promieniowymi ponieważ ich żródłem jest specjalny, ręczny aplikator, którego cylinder jest zamknięty na końcu metalową pokrywką, w którą uderza stalowy pocisk, wyrzucany za pomocą sprężonego powietrza ( o ciśnieniu 4 barów).Fale te przenikają do tkanek na głębokość od 4 do 7 cm.

Efekty stosowania fali uderzeniowej:

FALE RADIOWE PROSILM RF

Proslim RF to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Maksymalna temperatura, do której podgrzewane są tkanki jest zaprogramowana, co zapobiega ich przegrzaniu się i czyni zabieg absolutnie bezpiecznym i komfortowym. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty:

KRIOLIPOLIZA ELBLĄG

W sposób selektywny i kontrolowany niszczy komórki tłuszczowe bez naruszenia otaczających struktur. Co wyróżnia kriolipolizę Therapy Cool?
 • Zaawansowana technologia nie wykorzystuje podciśnienia tylko elastyczne aplikatory, co zwiększa skuteczność i komfort zabiegów
 • Aplikatory oddziałują na większy obszar niż standardowa kriolipoliza, zapewniając efekt skutecznego modelowania ciała
 • w przeciwieństwie do innych metod zabieg powtarza się co 25 dni, co daje lepsze rezultaty
 •  

 •  

Podnosimy pośladki i ujędrniamy piersi

Marzysz o tym, aby Twoje ciało  było napięte i gładkie? Wypróbuj sprawdzoną metodę VacuElectroColor. Siła trzech energii w jednym urządzeniu: elektrostymulacji TENS, lipodermologii i chromoterapii LED gwarantuje spektakularne efekty! Rozbija twarde złogi cellulitu, stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i  modeluje sylwetkę, nadaje bardziej obfity kształt piersiom i pośladkom.    

ZMNIEJSZAMY ZWIOTCZENIA I USUWAMY TKANKĘ TLUSZCZOWĄ

INNOWACYJNE URZĄDZENIE MEDSHAPE:

Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. To połączenie 4 najnowocześniejszych technologii: bipolarnych fal radiowych, lasera biostymulującego, masażu podciśnieniowego oraz mechanicznego masażu rolkami.

_ REDUKCJA CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ,

-MODELOWANIE CIAŁA,

-AKTYWACJA PROCESU LIPOLIZY,

-PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU,

 

LIFTING EXPRESS

Bio Electro Peeling+Żelazko przeciwzmarszczkowe + fala radiowa
  Połączenie czterech energii w jednym zabiegu daje rewelacyjne efekty!

Skórę przygotowujemy do zabiegu oczyszczając ją Bio Electro Peelingiem, następnie podnosimy owal twarzy i spłycamy zmarszczki zelazkiem przeciwzmarszczkowym.Na koniec skutecznie stymulujemy skórę do wytwarzania i regeneracji kolagenu oraz pobudzamy procesy samonaprawcze w tkankach falami radiowymi.

 Zabieg intensywnie liftinguje, poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki, unosi policzki - efekty widoczne już po 1 zabiegu!

Prasujemy zmarszczki

Ultra -skuteczna Metoda Vacu Electro polega na jednoczesnym działaniu lipodermologii i stymulacji TENS. W krótkim czasie zaobserwujesz zmniejszenie zmarszczek i polepszenie owalu twarzy, wygładzenie i napięcie skóry.  Przed zabiegiem przygotujemy Twoją skórę dobierając odpowiednią metodę złuszczania naskórka do rodzaju cery.Wraz z twarzą zadbamy również o Twoją szyję i dekolt!

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Marzysz o tym, aby Twoje ciało było napięte i gładkie? Wypróbuj sprawdzoną metodę VacoElectroColor! Siła 3 energii: elektrostymulacji TENS, lipodermologii i chromoterapii LED działa na skórę, mięśnie i układ limfatyczny gwarantując doskonały efekty:

 • poprawia elastyczność skóry
 • redukuje i rozbija nawet twarde złogi cellulitu
 • stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę
 • ujędrnia ramiona, brzuch i uda
 • Push Up nadaje bardziej obfity kształt piersiom i pośladkom
 • polepsza ruch limfy, drenuje

THERAPY COOL (TERAPIA KONTRASTAMI) ELBLĄG

Therapy Cool to światowa nowość! Jest to innowacyjny system medyczny, który efektywnie działa na wszystkie funkcje organizmu!  Rewolucyjna metoda, która usuwa przyczyny i skutki problemów estetycznych. Dzięki zaawansowanej technologii zabieg zapewnia satysfakcjonujące efekty, których nie gwarantuje żadna inna forma terapii na świecie. Jak działa Terapia Kontrastami? Metoda optymalnie wykorzystuje naturalne właściwości krwi, czyli największą broń regeneracyjną ludzkiego organizmu.