Artykuły

Testujemy terapię kontrastami - zabieg, który ujędrnia skórę i wyszczupla ciało

Czy istnieje skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu i nadprogramowych centymetrów? Oczywiście niezawodne są zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Jednak w walce o jędrne i szczupłe ciało warto sięgnąć po inne, mniej standardowe metody. Jedną z nich są zabiegi z serii Therapy Cool. Przetestowaliśmy jeden z nich - terapię kontrastami. Jakie efekty daje?

Therapy Cool to innowacyjny system medyczny do kriolipolizy i kompleksowej terapii kontrastami, które efektywnie oddziałują na wszystkie funkcje organizmu.

Abacosun Bio Electro Peeling - zabieg inny niż wszystkie

Abacosun Bio Electro Peeling to innowacyjna metoda złuszczania naskórka falami radiowymi. Umożliwia wykonywanie także skutecznych zabiegów regeneracyjnych. Rewelacyjne efekty sprawiają, że metodę stosuje się w terapiach odmładzających, przeciwtrądzikowych oraz w kuracjach po operacjach plastycznych.

Na czym polega zabieg?

Bio electro peeling opiera się na optymalnym wykorzystaniu fal radiowych. Może być wykonany na skórze suchej lub na mokrej dla uzyskania intensywniejszego działania. Stosując mleko 0% uzyskasz dodatkowy efekt.