Zabiegi

ESTE DUAL-RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

ZAAWANSOWANE URZĄDZENIE ESTE DUAL to innowacyjna metoda odmładzania skóry, redukcji rozstępów i blizn gwarantująca skuteczność dzięki połączeniu dwóch metod mezoterapii mikroigłowej i fal radiowych.Zabieg wywołuje minimalne uszkodzenia wierzchnich warstw skóry oraz mikrouszkodzenia termiczne w głębszych warstwach skóry uaktywniając w ten sposób procesy naprawcze w skórze.

EFEKTY ZABIEGÓW:

FALE RADIOWE PROSILM RF

Proslim RF to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Maksymalna temperatura, do której podgrzewane są tkanki jest zaprogramowana, co zapobiega ich przegrzaniu się i czyni zabieg absolutnie bezpiecznym i komfortowym. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty:

KRIOLIPOLIZA ELBLĄG

W sposób selektywny i kontrolowany niszczy komórki tłuszczowe bez naruszenia otaczających struktur. Co wyróżnia kriolipolizę Therapy Cool?
 • Zaawansowana technologia nie wykorzystuje podciśnienia tylko elastyczne aplikatory, co zwiększa skuteczność i komfort zabiegów
 • Aplikatory oddziałują na większy obszar niż standardowa kriolipoliza, zapewniając efekt skutecznego modelowania ciała
 • w przeciwieństwie do innych metod zabieg powtarza się co 25 dni, co daje lepsze rezultaty
 •  

 •  

BABSKIE PIĄTKI I SOBOTY W ABACOSUN

Masz urodziny lub chciałabyś spędzić z przyjaciółkami miłe, weekendowe popołudnie? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zapraszamy do naszego SPA, w którym będziecie mogły poddać się intensywnym zabiegom odmładzającym i modelującym ciało z użyciem super nowoczesnej aparatury. W trakcie zabiegów gabinet będzie tylko do Waszej dyspozycji. Specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciółek przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru.

 

MEDYCZNA FALA AKUSTYCZNA- AWS MED

AWS MED COMPACT jest elektro-medeycznym urządzeniem do przeprowadzania zabiegów estetycznych i terapeutycznych, wykorzystujących fale uderzeniowe, generowane za pomocą specjalnego aplikatora. Generowane przez urządzenie AWS MED COMPACT fale uderzeniowe są falami promieniowymi ponieważ ich żródłem jest specjalny, ręczny aplikator, którego cylinder jest zamknięty na końcu metalową pokrywką, w którą uderza stalowy pocisk, wyrzucany za pomocą sprężonego powietrza ( o ciśnieniu 4 barów).Fale te przenikają do tkanek na głębokość od 4 do 7 cm.

Efekty stosowania fali uderzeniowej:

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Marzysz o tym, aby Twoje ciało było napięte i gładkie? Wypróbuj sprawdzoną metodę VacoElectroColor! Siła 3 energii: elektrostymulacji TENS, lipodermologii i chromoterapii LED działa na skórę, mięśnie i układ limfatyczny gwarantując doskonały efekty:

 • poprawia elastyczność skóry
 • redukuje i rozbija nawet twarde złogi cellulitu
 • stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę
 • ujędrnia ramiona, brzuch i uda
 • Push Up nadaje bardziej obfity kształt piersiom i pośladkom
 • polepsza ruch limfy, drenuje

THERAPY COOL (TERAPIA KONTRASTAMI) ELBLĄG

Therapy Cool to światowa nowość! Jest to innowacyjny system medyczny, który efektywnie działa na wszystkie funkcje organizmu!  Rewolucyjna metoda, która usuwa przyczyny i skutki problemów estetycznych. Dzięki zaawansowanej technologii zabieg zapewnia satysfakcjonujące efekty, których nie gwarantuje żadna inna forma terapii na świecie. Jak działa Terapia Kontrastami? Metoda optymalnie wykorzystuje naturalne właściwości krwi, czyli największą broń regeneracyjną ludzkiego organizmu.