Zabiegi

ESTE DUAL-RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

ZAAWANSOWANE URZĄDZENIE ESTE DUAL to innowacyjna metoda odmładzania skóry, redukcji rozstępów i blizn gwarantująca skuteczność dzięki połączeniu dwóch metod mezoterapii mikroigłowej i fal radiowych.Zabieg wywołuje minimalne uszkodzenia wierzchnich warstw skóry oraz mikrouszkodzenia termiczne w głębszych warstwach skóry uaktywniając w ten sposób procesy naprawcze w skórze.

EFEKTY ZABIEGÓW:

BIO ELECTRO PEELING INNY NIŻ WSZYSTKIE! ELBLĄG

Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzone badaniami klinicznymi. Metoda została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność i technologię m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie. Na czym polega eksfoliacja falami radiowymi?

  • usuwa martwe komórki naskórka
  • następnie usuwa skeratynizowane komórki w rogowej warstwie naskórka przyspieszając proces odnowy skóry
  • peelinguje bez podrażnień i mikrouszkodzeń skóry
  • działa jak bariera przed patogenami zewnętrznymi i bakteriami

LIFTING DE LUXE

Zabieg intensywnie liftingujący, łączący kilka energii dla uzyskania jak najlepszych efektów. Podczas jednego zabiegu łączymy Peeling Kawitacyjny+ Bio Electro Peeling + Żelazko przeciwzmarszczkowe + Fala radiowa. Metoda zapewnia:

  • spłycenie zmarszczek
  • poprawę napięcia i gęstości skóry
  • zredukowanie opuchlizny i opadniętych powiek
  • intensywną regenerację,
  • podniesienie owalu

FALE RADIOWE PROSILM RF

Proslim RF to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Maksymalna temperatura, do której podgrzewane są tkanki jest zaprogramowana, co zapobiega ich przegrzaniu się i czyni zabieg absolutnie bezpiecznym i komfortowym. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty:

JAPOŃSKI LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY

Masaż kobido to japoński rytuał pielęgnacyjny, który wywodzi się z tradycji medycyny chińskiej.Jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą masazu manualnego, która ze względu na złożoność i  intensywność różnego rodzaju technik działa na głębokie warstwy skóry oraz mięśni twarzy.Po masażu skóra staje się napięta, wygładzona i elastyczna. Masaż kobido ze względu na imponujące efekty jest nazywany nie chirurgicznym liftingiem twarzy.
Zapraszamy na chwilę cudownego relaksu

Zespół Abacosun  

BABSKIE PIĄTKI I SOBOTY W ABACOSUN

Masz urodziny lub chciałabyś spędzić z przyjaciółkami miłe, weekendowe popołudnie? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zapraszamy do naszego SPA, w którym będziecie mogły poddać się intensywnym zabiegom odmładzającym i modelującym ciało z użyciem super nowoczesnej aparatury. W trakcie zabiegów gabinet będzie tylko do Waszej dyspozycji. Specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciółek przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru.