Zabiegi

LAMPROBE - RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH

Amerykański aparat umożliwiający wykonanie bezinwazyjnych zabiegów :

- zamykania naczynek krwionośnych "pajęczynek"
- zamykania naczyniaka gwiazdzistego i wiśniowego
- usuwania włókniaków, brodawek płaskich
- usuwania prosaków, kaszaków
- osuszania ropnych krostek trądzikowych
- odblokowania porów

Lamprobe to metoda niechirurgiczna, sterylna i przyjazna dla skóry.Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii zabiegi wykonywane są bezinwazyjnie i nie wymagają wkłuwania igły.

BIO ELECTRO PEELING INNY NIŻ WSZYSTKIE! ELBLĄG

Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzone badaniami klinicznymi. Metoda została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność i technologię m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie.
Na czym polega eksfoliacja falami radiowymi?

  • usuwa martwe komórki naskórka
  • następnie usuwa skeratynizowane komórki w rogowej warstwie naskórka przyspieszając proces odnowy skóry
  • peelinguje bez podrażnień i mikrouszkodzeń skóry
  • działa jak bariera przed patogenami zewnętrznymi i bakteriami

FALE RADIOWE

Na czym polega bezoperacyjny lifting falami radiowymi?
Jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Energia dociera do głębszych warstw skóry wywołując efekt diatermii i mobilizując komórki do produkcji kolagenu oraz elastyny.
Metoda zapewnia:

  • spłycenie zmarszczek
  • poprawę napięcia i gęstości skóry
  • zredukowanie opuchlizny i opadniętych powiek
  • intensywną regenerację
  • wspomaganie leczenia trądziku
  • spłycenie blizn potrądzikowych i rozstępów

FALE RADIOWE PROSILM RF

Proslim RF to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Maksymalna temperatura, do której podgrzewane są tkanki jest zaprogramowana, co zapobiega ich przegrzaniu się i czyni zabieg absolutnie bezpiecznym i komfortowym.
Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty:

AFFINITY

Opatentowana, bezinwazyjna terapia regeneracyjna i przeciwzmarszczkowa! Affinity wtłacza w głąb skóry właściwej przez pory i mieszki włosowe roztwór AHa, który jest podawany pod umiarkowanym ciśnieniem.
Ta innowacyjna metoda stymuluje wzrost kolagenu i elastyny, zwiększa gęstość skóry bez stosowania igieł, wypełniaczy czy energii termicznej.
Affinity wpływa na:
- normalizację stanu skóry trądzikowej
- spłycenie blizn potrądzikowych
- egzema i łuszczyca - poprawa stanu skóry
- wspomaganie gojenia blizn i ran u pacjentów, w tym chorych na cukrzycę

ENER JET

Ener Jet to rewolucyjna, opatentowana metoda, która w sposób pneumatyczny wprowadza głęboko do skóry właściwej kwas hialuronowy w celu redukcji zmarszczek, wolumetrycznego, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry. Po zabiegu zachodzi regeneracja uszkodzonej i starzejącej się skóry oraz zwiększa się jej gęstość.

Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone do wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane przez cały rok. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty!

STYLIZACJA RZĘS

Znalezione obrazy dla zapytania stylizacja rzęs
Rzęsy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości.Firma Abacosun oferuje luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany przez wyszkolonego kosmetologa. Zabieg polega na przyklejeniu pojedyńczej rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej w metodzie 1:1 lub kilku ultra cienkich rzęs do jednej rzęsy naturalnej żeby nadać rzęsom maksymalnej objętości. 

BABSKIE PIĄTKI I SOBOTY W ABACOSUN

Masz urodziny lub chciałabyś spędzić z przyjaciółkami miłe, weekendowe popołudnie? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zapraszamy do naszego SPA, w którym będziecie mogły poddać się intensywnym zabiegom odmładzającym i modelującym ciało z użyciem super nowoczesnej aparatury. W trakcie zabiegów gabinet będzie tylko do Waszej dyspozycji. Specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciółek przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru.